GFX World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

© Copyright
GFX World

Parteneri
4Metin
Le Deal du moment : -45%
WHIRLPOOL OWFC3C26X – Lave-vaisselle pose libre ...
Voir le deal
339 €

problema pc

2 participanți

In jos

problema pc Empty problema pc

Mesaj Scris de AngelOfHeart Sam Aug 06, 2011 11:41 pm

Salut , stiu ca acesta este un forum gfx pentru photoshop dar ajutatima va rog frumos : eu am luat pc-u (laptopu ) din iarna aceasta si ma joc metin2 pe el ,laptopu e special pt jocuri , si grafica 3d , si nu am avut probleme , si metin2 ro m-am jucat si private si multe jocuri si nu am avut nici o problema , acum in ultima vreme am luat hack de adunat monstri pentru metin2 ro ,(ma scuzati ca vorbesc despre hack ) fishbot etc si dupa 20-30 min se stingea pc-u , se face intai ecranu negru timp de 2 secunde sta negru si dupa se stinge . asa face la toate jocurile , ce poate sa aiba ? m-am jucat si fifa2011 , si shawn white snowboarding si tom clancys hawx etc multe jocuri si tot il stinge , dar asa cand nu ma joc nu are nimic , ce poate sa aiba ? va rog frumos ajutatima , vreau sa ma mai joc jocuri dar nu pot . leptopu se numeste ACER ASPIRE 5738DG are 4gb , windows 7 pe el licentiat , mi-au dat windowsu din magazin , nu mi-au dat cd cu windows 7 , si are 4gb memorie , placa video ati radeon hd 4570 graphics 512mb , ajutatima va rog
AngelOfHeart
AngelOfHeart

Posts : 95
Join date : 27/07/2011
Age : 26
Location : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

problema pc Empty Re: problema pc

Mesaj Scris de GFX World Mar Sept 27, 2011 4:24 am

Problema sa rezolvat , topic closed !
GFX World
GFX World

Posts : 138
Join date : 26/07/2011
Location : Bruxelles

http://gfx-world.brulant.net

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum